Дизайн інтер'єру

Для нас має значення що ви робите по дорозі з вітальні до спальні

Бо ми дійсно віримо: щоб інтер’єр вийшов

зрозумілим, зручним та рідним необхідно врахувати всі особливості життя

конкретної людини та сім’ї

Що вміє PRAKTIKA?

Наші останні проекти

DAMBA

Дизайн інтер’єру

Приватний будинок

CUBE house

Дизайн інтер’єру

Приватний будинок

NA

Дизайн інтер’єру

Приватний будинок

Алгоритм роботи

Кожний новий проект починається із знайомства. Перш за все ми маємо зрозуміти та вислухати замовника, його звички, мрії та побажання. Для цього ми пропонуємо зустрітися, поспілкуватися та пройти невелике опитування.

Щоб майбутні креслення відповідали дійсності, а реалізація відповідала початковому задуму — наш представник має наживо побувати на об’єкті та зробити обміри. Дата і час узгоджується за попередньою взаємною домовленістю.

Відштовхуючись від побажань замовника та технічного завдання, наші дизайнери розробляють загальну дизайн — концепцію майбутнього об’єкта. В результаті замовник отримує планування та 3D візуалізації. Вже на цьому етапі можна побачити кольорову гаму, елементи меблювання та декорування і обговорити їх з дизайнером.

На цьому етапі візуалізації доповнюються робочими кресленнями. Також складаються специфікації матеріалів, технічного оснащення та розробляються схеми на виготовлення індивідуальних елементів меблювання

Для нас дуже важливо щоб реалізація відповідала початковому задуму, а замовник залишався усміхненим. Для цього наш дизайнер супроводжує об’єкт на весь час будівництва: допомагає з підбором оздоблювальних матеріалів, елементів декорування та меблювання, а також контролює відповідність виконання підрядних робіт будівельниками до проекту.

На всі етапи будівельних робіт ми пропонуємо своїх досвідчених будівельників та виробників.

Ціни на послуги дизайнера інтер’єру та авторського супровіду залежать від багатьох факторів та розраховуються для кожного об’єкта окремо

Записатися на консультацію →